KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15837054

nr 1583 7054

Sven Lignell

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1970, studie. Olja på duk, 100x70, oramad

Sven Lignell, svensk bildkonstnär född 1927.

Utrop:

600 kr

måndag 4 december 2023
kl 20:56:21

Sven Lignell

Läs mer om Sven Lignell